Blog

2. 1. 2021

Hliníková zábrana proti lupičům

Policejní statistiky uvádějí, že do domů a bytů lupiči nejčastěji vnikají okny a balkonovými dveřmi. Ale nerozbíjejí skla. Záměr provádějí potichu, tak, že obratně vysadí okenní křídlo. Aby bylo možné zabránit takové situaci, stojí za to použít řešení zdokonalující bezpečnost budovy.

Přidal: MATRIX

|

Sekce: Návody

8. 12. 2020

„Jsme skvělý tým lidí,“ říká vášnivá zpěvačka Aneta Jaroměřská

Už více než rok pracuje Aneta Jaroměřská v Lipovce pro MATRIX Windows. Platná členka týmu, která má na starosti reklamace a servis má svou práci ráda, stejně jako zpěv. Ten jí také jde na výbornou. Však posuďte sami, už měla tu možnost si zazpívat se skupinami Rybičky 48 nebo Wohnout.

Přidal: MATRIX

|

Sekce: Návody

20. 11. 2020

Když plastová okna, tak s profilem GEALAN

Designové, funkční, trvanlivé, recyklovatelné a cenově dostupné, takové mohou být vaše domovní či posuvné dveře i okna. Stačí při jejich výběru pamatovat na GEALAN. Jedinečný profil vám zajistí tepelnou pohodu a vašemu domovu přinese patřičný šmrnc. Plastová okna MATRIX Premium jsou z těch, která výhody GEALANu využívají.

Přidal: MATRIX

|

Sekce: Návody

20. 10. 2020

Na rozměrech záleží: Jestli okna splní účel, rozhodují milimetry

Okna jsou pro stavbu totéž, co pro člověka oči. Umožňují kontakt s okolním světem a na jejich kondici velmi záleží. Při výběru nových oken, balkonových a posuvných dveří, HS portálů ale i vchodových dveří je proto nezbytné držet se nejen módních trendů, ale především dbát na správné a kompletní zaměření stavebních otvorů. Práce, která je pro odborníky z MATRIX Windows denním chlebem. A její podrobnosti by měl znát každý stavebník nebo majitel domu chystající se na výměnu dveří nebo oken.

Přidal: MATRIX

|

Sekce: Návody