Ta nejlepší česká okna a dveře můžete poptat na novém webu

V dnešní digitální době jsou webové stránky nezbytnou součástí každé firmy. Přinášejí mnoho výhod a pomáhají budovat silnou online přítomnost. To si uvědomujeme i v divizi MATRIX Windows.
15 prosince, 2023

V dnešní digitální době jsou webové stránky nezbytnou součástí každé firmy. Přinášejí mnoho výhod a pomáhají budovat silnou online přítomnost. To si uvědomujeme i v divizi MATRIX Windows. Právě proto se v druhé polovině letošního roku věnovalo značné úsilí přípravě nových webových stránek, které připravila společnost Firamedia z Hradce Králové.

Nový web vyniká jednoduchým a moderním designem a cílí především na co největší uživatelskou přívětivost. Cílem je přilákat co nejvíce nových zákazníků, rozšířit prodejní dosah a oslovit nové zákaznické skupiny.

„Náš nový web umožňuje detailně prezentovat produkty, a to včetně kvalitních fotografií nebo videí, ale i technických specifikací a pro zákazníky důležitých informací. Velkou práci jsme si dali především na poptávkovém formuláři, který má všem našim zákazníkům co nejvíce zjednodušit poptávkovou část naší spolupráce,“ prozradil ředitel divize Windows Tomáš Hrábek.

Velký důraz je na webu kladen na reference, které jsou důležitým parametrem při rozhodování zákazníka o využití služeb společnosti Windows. Nechybí ani pestrá paleta všech produktů, které společnost nabízí, včetně posuvných portálů nebo stínicí techniky. Nový web je také lépe optimalizovaný pro vyhledávače, což znamená, že se lépe umísťuje ve výsledcích vyhledávání a celkově přiláká více pozornosti.

„Při vývoji webu jsme kladli také důraz na moderní webové platformy, které poskytují nástroje pro sledování a analýzu návštěvnosti stránky. To nám umožňuje lépe porozumět chování zákazníků a optimalizovat naše strategie prodeje,“ doplnil ředitel Hrábek.

Samozřejmostí je optimalizace webu pro mobilní a další zařízení, což zlepšuje uživatelskou přívětivost.

Podívejte se na windows.matrix-as.cz a ohodnoťte naši práci sami.

V čem nám nový web pomůže? 1. Rozšíření zákaznického dosahu 2. Zlepšená prezentace produktů 3. Lepší uživatelská zkušenost 4. Možnosti personalizace a interakce 5. Optimalizace pro vyhledávače (SEO) 6. Analytické nástroje a sledování 7. Mobilní optimalizace

Zůstaňte s námi v kontaktu

  Odesláním e-mailu potvrzujete, že jste si přečetl/a a souhlasíte s uvedenýmí podmínkami.

  Naše pobočky

  Střelecká 861

  500 02 Hradec Králové

  zobrazit v mapě

  ikona telefonu +420 778 523 102 ikona mailu okna.hradec@matrix-as.cz

  Otevírací doba: Po-Pá 7-15.30

  Datová schránka: xe6vqrw

  IČ: 25 94 76 72
  DIČ: CZ 25 94 76 72

  Lipovka 143

  516 01, Rychnov nad Kněžnou

  zobrazit v mapě

  ikona telefonu +420 777 712 783 ikona telefonu +420 777 712 780 ikona mailu windows@matrix-as.cz

  Otevírací doba: Po-Pá 7-15.30

  Datová schránka: xe6vqrw

  IČ: 25 94 76 72
  DIČ: CZ 25 94 76 72