MATRIX Windows rozšířil svou nabídku o nový produkt Linear

Stále přicházíme s něčím novým! V rámci široké nabídky MATRIX Windows můžete vyzkoušet nový okenní systém GEALAN-LINEAR® EVOLUTION ve stavební hloubce 74 mm.
11 října, 2023

Stále přicházíme s něčím novým! V rámci široké nabídky MATRIX Windows můžete vyzkoušet nový okenní systém GEALAN-LINEAR® EVOLUTION ve stavební hloubce 74 mm.

Společnost GEALAN přikládá zvláštní důležitost technické, ekonomické a ekologické rovnováze systémů. Proto se vývoj řady GEALAN-LINEAR® zaměřuje na širokou škálu požadavků. Technologie se stavební hloubkou 74 mm a další vývoj v segmentu stavebních hloubek 70 mm zajišťuje vysokou úroveň stability s moderním funkčním sklem a díky vícekomorové konstrukci přináší větší bezpečnost, zvukovou izolaci i tepelnou izolaci. Univerzálnost systému je završena přímočarým designem a sleduje tak minimalistický trend moderní architektury.

„Jsme velmi rádi, že můžeme našim zákazníkům představit nový okenní systém, který je založen na důsledně přímočarém designu, a který je v současnosti v architektuře dominantní. Sortiment sladěných zasklívacích lišt navazuje na design vnějšího i vnitřního vzhledu okna. Úzké pohledové šířky rámu a křídla navíc zajišťují více světla v budovách,“ upozorňuje obchodní ředitel MATRIX Windows Petr Karásek.

Ať už v nových budovách nebo při rekonstrukcích, řada GEALAN-LINEAR® přesvědčí svou širokou všestranností. Jedná se o komplexní systémovou platformu, která zahrnuje okna, vstupní dveře i posuvné dveře. Lze ji rozšířit inovacemi technologie lepidel GEALAN-STV® od společnosti GEALAN.

„Jasný hranatý design řady GEALAN-LINEAR® vypadá svěže, nadčasově a vyhovuje modernímu architektonickému stylu. Hranaté tvary a jasné linie určují trend směrem k otevřeným a vyrovnaně navrženým fasádám, zejména v nových budovách,“ pokračuje v představování nového produktu Petr Karásek.

Systém GEALAN-LINEAR® se stavební hloubkou 74 mm má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Dobrou tepelnou izolaci podporuje šest komor v rámu a pět komor v křídle. Inovativní středové těsnění zajišťuje, že je přerušen únik tepla zevnitř ven.

Díky své 100% recyklovatelnosti je GEALAN-LINEAR® ideální k opakovanému zpracování. I demontované staré okno z PVC lze granulovat a znovu použít. Díky tomu je PVC jedním z vůbec nejrecyklovanějších materiálů.

Důležité vlastnosti

 • Štíhlá stavební hloubka v přímočarém designu
 • Úzké pohledové šířky pro více světla v interiéru
 • Vysoká stabilita díky ocelovým výztužím
 • Řešení pro okna, francouzské dveře a vstupní dveře
 • Vnější a vnitřní hrana s 90stupňovou optikou
 • Ideální pro renovace, sanace a nové budovy – stabilní a odolné
 • Rozsáhlá řada dekoračních fólií od hladkých po ultramatné dekory
 • RealWood® – dřevěné dekorační fólie pro individuální povrch i vzhled
 • Udržitelné díky recyklovanému jádru

Zůstaňte s námi v kontaktu

  Odesláním e-mailu potvrzujete, že jste si přečetl/a a souhlasíte s uvedenýmí podmínkami.

  Naše pobočky

  Střelecká 861

  500 02 Hradec Králové

  zobrazit v mapě

  ikona telefonu +420 778 523 102 ikona mailu okna.hradec@matrix-as.cz

  Otevírací doba: Po-Pá 7-15.30

  Datová schránka: xe6vqrw

  IČ: 25 94 76 72
  DIČ: CZ 25 94 76 72

  Lipovka 143

  516 01, Rychnov nad Kněžnou

  zobrazit v mapě

  ikona telefonu +420 777 712 783 ikona telefonu +420 777 712 780 ikona mailu windows@matrix-as.cz

  Otevírací doba: Po-Pá 7-15.30

  Datová schránka: xe6vqrw

  IČ: 25 94 76 72
  DIČ: CZ 25 94 76 72