Servisní a reklamační technik - pro okna a dveře

WINDOWS společnosti MATRIX a.s. hledá servisního/reklamačního technika -pro okna a dveře

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam

neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s profesionálními technologiemi pro výrobu oken a dveří – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Jako servisní technik/reklamační technik budete provádět práce v terénu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • SOU bez maturity
  • manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, technické myšlení, chuť učit se novým věcem, samostatnost, aktivní přístup k práci, umět předcházet problémům a efektivně se rozhodovat.
  • výborné komunikační schopnosti, seriózní vystupování, preciznost a smysl pro detail, fyzická zdatnost.
  • řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost
  • flexibilita,
  • spolehlivost a loajalitu
  • praxe velkou výhodou, zkušenosti s okenní technikou nebo truhlářství velikou výhodou.

 CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

  • řešení a posuzování reklamací, servisní práce na stavbách a u zákazníků, servis všech typů oken a dveří, výměna skel, montáž stínící techniky, drobné poradenství našim klientům, dokompletace zakázek, servis a opravy laků, zaměření výrobků pro opravy, detekce závad oken a dveří, návrhy způsobů oprav, aktivní komunikace se zákazníkem,
  • zázemí moderní, prosperující společnosti
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Nabízíme moderní prostředí, perspektivu, zázemí stabilní firmy, personální jistotu. Plně vybavený služební automobil, služební telefon.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na email: richard.cifra@matrix-as.cz, kariera@matrix-as.cz

Benefity

DEN VOLNA NAVÍC

ZÁVODNÍ STRAVOVÁNÍ

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

DŮCHODOVÉ POJIŠTĚNÍ

MOBILNÍ TARIFY

LEVNĚJŠÍ ELEKTŘINA

Přečetl(a) jsem si a souhlasím s uvedenými podmínkami