Kalkulantka / kalkulant - HK

WINDOWS společnosti MATRIX a.s. hledá osobnost na pozici kalkulant/ka pro svou pobočku v Hradci Králové.

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s profesionálními technologiemi pro výrobu oken a dveří – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Jako kalkulant/ka bude vaší odpovědností komunikace se zákazníky, příprava podkladů pro obchodního ředitele, kalkulace jednotlivých zakázek. Komunikace s oddělením logistiky a montáže, ale také s produkcí při zadávání zakázek do výroby pro Vás bude velmi důležitá.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • SOU bez maturity
  • příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost
  • komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
  • řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonost
  • chuť učit se nové věcí a profesně se vyvýjet
  • spolehlivost a loajalitu
  • obchodní dovednosti a zkušenosti výhodou
  • praxe v oblasti výroby oken vítána

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

  • práce se špičkovým portfoliem produktů v příjemném, dynamickém kolektivu
  • zázemí moderní, prosperující společnosti
  • plný úvazek, jednosměnný provoz
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Nabízíme moderní prostředí, perspektivu, zázemí stabilní firmy, personální jistotu.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na email: kariera@matrix-as.cz

Benefity

DEN VOLNA NAVÍC

ZÁVODNÍ STRAVOVÁNÍ

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

DŮCHODOVÉ POJIŠTĚNÍ

MOBILNÍ TARIFY

LEVNĚJŠÍ ELEKTŘINA

Přečetl(a) jsem si a souhlasím s uvedenými podmínkami