Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie doplňují interiér a zcela nahrazují záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů lze vkusně a moderně sladit kancelář i domov. S vertikálními žaluzieme dá řešit i zastínění atypických prostorů (ať již se jedná o trojúhelníkové nebo obloukové tvary).

Jejich akustická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy.

Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Navíc vertikální žaluzie dokáží překvapit řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE, JAPONSKÉ STĚNY A  PLISSÉ 

Buďte netradiční a zvolte originální alternativu k interiérovým roletám a žaluziím. Skládané látkové žaluzie plissé, vertikální žaluzie nebo japonské stěny Váš interiér zútulní, doplní o moderní a elegantní prvek, ale take ochrání před ostrým světlem a nežádoucími pohledy. Plissé umožňuje zastínit i velmi atypické provedení oken, používá se tam, kde nelze nainstalovat jiné typy stínění. Japonské stěny a vertikální žaluzie se aplikují tam, kde vzniká požadavek na zastínění velké plochy nebo pro optické rozdělení velkých obytných prostor. Pro zatemnění místnosti skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem, v kancelářských prostorech jsou populární nehořlavé materiály, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají zejména alergici.

PŘEDNOSTI a výhody

  • elegantní a dekorativní prvek zastínění moderního interiéru
  • široký výběr látek různých barev, dekorů a materialů
  • možnost elektrického ovládání (vertikální žaluzie, japonské stěny)
  • atypická provedení (plissé, vertikalni žaluzie)
  • regulace intenzity denního světla
 

Máte zájem o produkt nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.