Proč navštívit veletrh DŘEVOSTAVBY 2017?

 

Při důležitém rozhodování je osobní jednání nenahraditelné. V jednom okamžiku a na jednom místě získáte osobní kontakty na architekty, dodavatele dřeva ve všech podobách, dodavatele oken, dveří, podlah, schodů, střech a veškerého potřebného nářadí.

Veletrh je jedinečný svým rozsahem zaměření, popularizuje dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Dřevo je a vždy bude obnovitelným přírodním zdrojem a zůstane ve všech formách zpracování nepostradatelnou součástí používaných materiálů v oblasti stavitelství.

Veletrh je jasně oborově členěn do jednotlivých výstavních prostor, takže získáte velmi snadnou orientaci v oblasti nabízených produktů a služeb. Přijďte se zeptat na vše, co vás v souvislosti s dřevem zajímá.

Pro odborníky, projektanty, investory, stavebníky a zájemce o kvalitní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby bude připraven atraktivní doprovodný program. Každý výstavní den se doprovodný program dotýká nejdůležitějších témat architektury, konstrukcí, technologií, úspor energií a financí, potřebných k realizaci stavby, zhostí se ho nejvýznamnější autority oboru. Můžete se těšit na největší nesoutěžní přehlídku dřevěné architektury v Česku a na Slovensku – Salon dřevostaveb a jeho tradiční součást Mozaiku dřevostaveb. V rámci jejího programu uvidíte výběr toho nejlepšího, co v posledním roce v oblasti dřevěných staveb vzniklo.

Jste profesionál? Bude Vás zajímat program Profesionálové profesionálům – 4 dny praktických ukázek profesionálního řešení různých situací

Veletrh vám poskytne ucelený přehled o situaci na trhu, seznámí s novinkami či novými trendy, umožní najít informace o konkrétních cenách a produktech kvalitních firem.

Přijďte si užít dřevostavby!