Okna MATRIX 92

Dřevěná eurookna pomáhají vytvářet pocit tepla rodinného krbu a příjemné domácí pohody. Dřevěná eurookna z naší produkce MATRIX Euro 92 jsou elegantní, ekologicky šetrná okna z přírodního materiálu s excelentními izolačními vlastnostmi. Zasklení oken MATRIX Euro 92 je pouze špičkovými trojskly. S dvojsklem se jedinečné vlastnosti zhoršují a nevynikne tak jejich výjimečnost. Okna jsou vhodná do rodinných, nízkoenergetických a pasivních domů.

Kování na okna používáme, standardně na všechny typy, nejvyšší řadu Roto NT, které je vybaveno v základu dvěma bezpečnostními body a protikusy na každém křídle. Toto řešení výrazně zvyšuje bezpečnost proti případnému vloupání apod. Za použití nano částic vzniká jedinečná antikorozní úprava. Tyto přidané hodnoty výrobku jsou obsaženy v základní ceně oken, bez dalších zbytečných příplatků.

Okna Euro 92 mm

  • Vhodný do rodinných, nízkoenergetických a pasivních domů

  • Elegantní zaoblené tvary s velmi funkční a estetickou okapnicí, stavební hloubka 92 mm

  • Dorazové celoobvodové těsnění ve dvou úrovních

  • Šířka zasklení do 54 mm umožňuje zasklení speciálních skel (protihlukové, izolační, bezpečnostní a trojskla s meziskelní žaluzií)

  • Standardní barevná škála ze 14 barevných lazur nebo krycích barev dle RAL vzorníku

  • Křídla a rámy jsou vybaveny hliníkovými okapnicemi, zajišťujícími spolehlivý odtok vody i při náporovém dešt

 

U okna MATRIX Euro 92, je jako základní zasklení, použito izolační trojsklo s argonem, poskytující vysokou míru tepelné izolace – součinitel prostupu tepla skla Ug = 0,6 W/m2K – a účinně brání prostupu hluku. Okno umožňuje zasklení i speciálním izolačním trojsklem se součinitelem prostupu tepla skla Ug= 0,5 W/m2K se, kterým se dostaneme na neuvěřitelnou hodnotu Uw=0,70 W/m2K celého okna, tato hodnota splňuje podmínku oken pro pasivní dům.

Materiál

  • rámy a křídla jsou vyrobeny z kvalitní čtyřvrstvé lepené lamely 92 x 82mm
  • Okna MATRIX Euro 92 vyrábíme z materiálů smrk, borovice, dub, meranti
  • z délkově napojovaných vrchních lamel, ale i z fixních (nenapojovaných) lamel

Varianty produktu

 

Máte zájem o produkt nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.