Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie patří v současné době k nejrozšířenějšímu způsobu protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, chrání nejen před slunečními paprsky, ale regulují i světlo v místnosti a chrání soukromí. Mnohostranné využití horizontálních žaluzií a široká barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s doplňky a vytvořit příjemnou atmosféru.

Horizontální žaluzie jsou určeny pro všechny typy plastových a dřevěných oken. Jsou vyráběny s plastovými bočními krytkami převodovek. Mezi výhody horizontálních žaluzií patří jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost.

Horizontální žaluzie jsou nejběžnějším typem zastínění místnosti. Žaluzie v této kategorii mají, s výjimkou dřevěných žaluzií Woodlite, hliníkové lamely. Liší se provedením horního profilu, systémem ovládání, způsobem uchycení a šířkou a tloušťkou lamely. Horizontální žaluzie nabízíme v široké barevné škále a v imitaci dřeva pro doladění jakéhokoliv interiéru. 

Pro milovníky přírodních materiálů jsou určeny dřevěné žaluzie Woodlite 50 vyrobené ze dřeva africké vrby Abachi, které snoubí výjimečné vlastnosti řeva s přírodním vzhledem. Dřevěné lamely jsou teplotně stálé bez ohledu na venkovní teplotu a intenzitu slunečního záření. Elegantní žaluzie Woodlite 50 dodají Vašemu interiéru nezaměnitelný a originální styl - inspirujte se přírodou… 

PŘEDNOSTI a výhody horizontálních žaluzií

  • variabilita provedení ovládání,
  • různé varianty provedení horního profilu,
  • možnost volby žaluzie s krycím i bez krycího profilu,
  • nízká ovládací síla,
  • snadná montáž a údržba,
  • velký výběr barev lamel od klasických až po imitace dřeva.
  • dřevěné lamely šíře 50 mm z africké vrby Abachi
 

Máte zájem o produkt nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.